YANGıN KAPıSı HERKES İçIN EğLENCELI OLABILIR

Yangın Kapısı Herkes İçin Eğlenceli Olabilir

Yangın Kapısı Herkes İçin Eğlenceli Olabilir

Blog Article

Ve bu etmenler incelenerek yangın merdivenlerinin ıztırari olup olmadığına karar verilmektedir. Mesela; kat adetsı 4’ü geçmeyen ve oturum amaçlı kullanılmayan binalarda yangın merdiveni zorunluluğu yoktur. Fakat bu özel şartlar haricinde zemin olarak yangı merdiveni bulunması müstelzim konstrüksiyonlar şöyle sıralanmaktadır:

Yeni gestaltlarda belirli yüksekliğe mevla binaların yangın merdiveni yapmasının zorunlu olduğu yangın yönetmeliğinde belirtilmektedir. Standart yangın çıkışı ve bapsına iye olan binalarda yangın merdivenleri yapı niyetına dahil edilir.

Etiket ve sertifikalar: Yangın bapsı seçerken, kapının normal standartlara ve yönetmeliklere müsait olup olmadığını tayin etmek bâtınin etiket ve sertifikalar arama edilmelidir.

Göksu Kapı üretim alanlarında kompetan ekibimiz tarafından belirlenen binadaki Yangın Kapıları en mualla kalite ve en makul hediye politikamıza mütenasip olacak şekilde üretilir.

Yangın vakaları birhayli strüktürda en pıtrak karşıtlaşılan ve sağlam tehlikelere maksat harisan afetlerden birisi olarak gösterilebilir. Yangına Dayanıklı Kapı modelleri ile tüm dirim ve çaldatmaışma alanlarında emniyetliğin katkısızlanması fakatçlanır.

Z tipi yangın merdivenlerinin çizimi yapılırken yangın merdiveninin bulunduğu Yangın Çıkış Kapısı duvarda 3 metre boyutunda bir cidar mesafesi yahut yangına karşı korumasız bir kapı bulunmaması gerekmektedir.

İnsanların yaşamını kurtarmayı hedefleyen firmalar aracılığıyla emniyetli ve birinci sınıf şekilde üretilmesi halinde hayati bir anlayışlevi kazanmaktadır. Mühendis ve yangın müşavirı kontrolöründe imal edilmelidir.

Fakat genel anlamda kullanılan biçimi aşağı essah itilen ve kolay açılmasını sağlayıcı ürkü sektör şeklindedir. Muhataralı durumlarda kullanılacağı dâhilin nispeten anlayışlevsel şekilde uhde yapmalıdır.

Aldatmaüminyum ya da demir malzemeden strüktürlır. Binaların caddeye vekil ve yaya kaldırımı kısmında bu merdivene arsa verilir. Kullanım açısından basit olan bir yangın merdiveni çeşididir.

Bu haberi beğendiyseniz, lütfen içtimai iletişim araçları hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını katkısızlayabilirsiniz.

Açılıp - kapanma medarımaişetlevinin sorunsuz namına getirilmesi müstelzim mekanizmalar olan Yangın Baplarında makul periyotlarla bu hatır kontrol edilmelidir. 

Göksu Kapı aracılığıyla üretilen Yangına Dayanıklı Kapı modellerinden birisine ehil sürdürmek, projenize normal boyutlarda ve özelliklerde Yangın Kapıları yardımıyla emniyetli mekanlar oluşmasına katkı sağlamak muhtevain İletişim metnine tıklayarak veya sol altta Whatsapp butonuna dokunarak mütehassıs personelimiz ile anlık mesajlaşabilirsiniz.

Yangın bapları, yangın güvenliği için önemli bir ekipman olarak kullanılır. Fakat, yangın bapları üzerine temelı sık sık sorulan sorular vardır. İşte yangın kapısı yararlanmaı ile alakadar pıtrak sorulan sorular ve cevapları:

Resmi gazetede gösterilen ve yürürlüğe giren yasalara göre, yangın merdivenleri kemiksiz gömlek vadiı 150 metrekare’den okkalı ve yekten lüks kesmeı olan umumi binalarda, kez adeti 4’ten ziyade olan bütün yapılaşmalarda yangın merdiveni binalması mecburi kılınmıştır.

Report this page