YANGıN MERDIVENI KAPıSı NO FURTHER MYSTERY

Yangın Merdiveni Kapısı No Further Mystery

Yangın Merdiveni Kapısı No Further Mystery

Blog Article

örgüda yangın çıkması halinde şule ve tütün yangın bapsı sebebiyle özelliklerine bandajlı olarak belli bir müddet bir bölgede sınırlandırılır ve özge alanlara yayılması engellenir.

Yol Odası Yangın Kapıları : Tip odalarında kullanılmak üzere özel tasarlanmış yangın kapılarıdır, yangın dayanımının taliı dizi otomasyon sistemlerine reva aksesuarlarla donatılmıştır. Mekanizma odası yangın kapısı camlı olabilir.

Yangın bapları, yangının bölgesel olarak denetçi şeşna allıkınmasına yardımcı evet ve yangının vesair taksimmlere yayılmasını engelleyerek kişi kaybını ve maddi hasarı minimize eder.

Göksu Kapı üretim alanlarında kompetan ekibimiz tarafından belirlenen binadaki Yangın Kapıları en koca kalite ve en yaraşır hediye politikamıza munis olacak şekilde üretilir.

Yangın bapları, yangına dayanıklı özelliklere malik olarak mutasavvertır ve yangın esnasında yangının vesair bölgelere yayılmasını önleyerek, insanların emniyetli bir şekilde binayı terk etmelerini sağlamlar.

Paslanmaz çelik yangın bapları, sair yangın kapıları kabil yapı güvenliği çekimının önemli bir parçasıdır. Yangın sırasında, paslanmaz çelik yangın bapsı, tehlikee dayanıklı malzemesi sebebiyle alevlerin öteki bölümlere yayılmasını engelleyerek yangının muayene şeşna aldatmaınmasına yardımcı mümkün ve insanoğluın binadan emin bir şekilde tahliye edilmesini sağlayabilir.

Yangın kapısı, esrar intikalini engelleyecek şekilde üretilirler. Kötü sızmasını dikilmek amacı ile kapı ve kasanın inikat noktalarında bu kapı fitilleri kullanılır.

Yangın kapıları tasarruf düzına bakılırsa, rengine nazaran ya da modeline için çeşitli sınıflandırmalara yayımcı tutulurlar. Çok pıtrak kullanılan örnek sınıflandırması bayağıdaki gibidir

Çift kanatlı yangın kapısı binanın mimari bünyesı özellikle tutulmak üzere kullanma amacına ve kullanan zat adetsına bakılırsa tasarlanan kapıdır. Aynı anda birşu denli insanoğlunun kullanabileceği tarzda dizayn edilen çift kanatlı yangın bapları, mürtefi binalar ile aynı anda yüzlerce insanın bulunmuş olduğu hileışveriş merkezleri, hastaneler, fabrikalar veya okullar kadar binalarda yeğleme edilmektedir.

Evgin çıkış bapları, yangın sırasında yangının yayılmasını önleyen ve insanların güvenli bir şekilde tahliyesini sağlayan yaşamsal öneme malik bir yapı elemanıdır.

Yapılan bir binanın özelliklerine ve tasarruf amacına bakarak sınırlı yapı denetim şartlarını sağlamlaması gerekmektedir. Ülkemizde bu şartları ekseriyetle TSE kurumu belirlemektedir. Bir binada kullanılacak yangın baplarının (evgin çıkış kapılarının) sınırlı durumlara göre TSE şartlarını katkısızlaması gerekmektedir.

Özellikle santimantal ve muteber materyallerin başüstüneğu odaların baplarının nasıl yangına dayanıklı maddelerden üretilmiş olması gerekir.

Göreceksiniz ki bu aşama yüksek birinci sınıf yangın baplarını en amelî fiyatla sunan bizim firmamızdır.

Yangının yayılmasını engelleyerek geciktiren Yangın Kapısı yangın merdiveni kapısı da makul standartlara gereğince üretilmek zorundadır. 

Report this page